top of page
Plant Shop

V SPOJENÍ S PRÍRODOU

Keď som v roku 2019 otvárala obchod, dlho som uvažovala nad názvom. Nie je to len tak, je to predsa niečo, podľa čoho sa človek rozhoduje, či vôbec vstúpi, to asi poznáte. Veľmi som si priala, aby v názve bola zachytená tvorivosť ktorú som túžila vkladať do svojej práce a zároveň neskutočná krása a inšpiratívnosť prírody a tak vznikol môj Ateliér Lúka.

NIEČO O MNE

Som rada, že ste ma našli. Volám sa Andrea Žiaranová, som žena, matka, priateľka, kamarátka a majiteľka malého obchodíku v centre Banskej Bystrice.

Rok 2018 bol pre mňa istým spôsobom prelomový. Po takmer dvadsiatich rokoch strávených na viacerých pozíciách v korporátnom sektore som zistila, že už ďalej nechcem žiť v  zlatej klietke a potrebovala som skúsiť žiť svoj sen. Týmto snom bol roky môj vlastný obchod. K prírode, tvorbe a aranžovaniu som mala vždy blízko a tak nejako prirodzene voľba padla na obchod s kvetinami, kvetinovými a bytovými doplnkami.

Úprimne, to bola pre mňa ako pre vyštudovanú ekonómku a andragogičku poriadna výzva. No radosť a vaša spokojnosť, je mojím hnacím motorom a motiváciou pracovať na sebe a prinášať vám nové a neopozerané veci.

Mám veľkú ambíciu, používať vo svojej tvorbe takmer výlučne prírodné materiály, ktoré sú kompostovateľné a hlavne nezaťažujú už tak skúšanú prírodu. Myslím si, že každý z nás má možnosť svojim malým rozhodnutím významne ovplyvniť aj túto, tak dôležitú tému.

Nech sa páči, vstúpte do môjho sveta ...

Florist at work
bottom of page